Projekt inwestycyjny


Projekty zrealizowane

Współpraca z Firmą Kastor Polska polega na wstawieniu do Państwa lokalu alkomatu stacjonarnego.Państwo oczywiście nie ponosicie żadnych kosztów związanych z zainstalowaniem urządzenia koszty instalacji, obsługi oraz serwisu alkomatu stacjonarnego pokrywa w całości nasza firma. Użyczający miejsce pod alkomat nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia. Główną korzyścią z posiadania przez Państwa firmę alkomatu stacjonarnego jest prowizja z przychodu urządzenia oraz wiele dodatkowych atutów. Chcielibyśmy nadmienić iż firma Kastor Polska współpracuje już z wieloma stacjami paliw a także z hotelami i restauracjami na terenie Polski poszerzając codziennie sieć punktów.

DLACZEGO WARTO ZAINSTALOWAĆ ALKOMAT STACJONARNY:
   - Urządzenia podnosi prestiż Państwa lokalu co zapewnia dodatkową reklamę na regionalnym      rynku.
   - Powoduje wzrost sprzedaży wszelkich produktów w Państwa firmie co udowadniają badania      przeprowadzone w krajach takich jak Francja,Australia,Kanada
   - W alkomacie zastosowano tą samą technologię czujnika z której korzysta Polska Policja      dzięki czemu zarówno precyzja pomiaru jak i stabilność działania jest gwarantowana,      dokładność prezentowania wyniku do 0,01 promila.
   - Nasz alkomat przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach, z których      wszyscy korzystamy.

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY Z NAMI:
   - Nasza firma zapewnia prowizję z przychodu urządzenia
   - Promujemy naszych klientów w lokalnych mediach
   - Zapewniamy nie odpłatnie fachowy i solidny serwis na miejscu u klienta a także wykonujemy      przeglądy oraz nadzór techniczny.
  - Nasz alkomat stacjonarny jest innowacyjnym urządzeniem na Polskim rynku co potwierdza     Naczelna Organizacja Techniczna.


ZASADA DZIAŁANIA ALKOMATU:
Alkomat stacjonarny jest urządzeniem wrzutowym na monety . Aby skorzystać z alkomatu należy wrzucić monetę o nominale 5 zł (tylko takie przyjmuje-inne monety alkomat zwraca klientowi).Po wrzuceniu monety pobieramy słomkę ,która jest ogólnie dostępna w podajniku ,wkładamy ją w ustnik znajdujący się w urządzeniu i dmuchamy ok.5 sekund zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekaranie LCD.Po wykonaniu tych czynności dokładny wynik w promilach zostanie wyświetlony na wyświetlaczu.

Urządzenie jest o niewielkich wymiarach oraz jest ono bardzo precyzyjne ponieważ zastosowano w nim tą samą technologie czujnika co w alkomatach policyjnych.REKLAMA WIZUALNA NA ALKOMATACH STACJONARNYCH:

Kastor Polska  jest prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się ,także emisją spotów reklamowych na wysokiej jakości ekranach LED 7 cali znajdujących się na alkomatach stacjonarnych. Ekrany LED to innowacyjny sposób reklamy wewnętrznej. Dzięki specjalnej, cyfrowej technologii obraz jest dynamiczny i doskonale widoczny. Skorzystanie z takiej formy reklamy, umożliwia budowanie naszym Klientom prestiżu własnej firmy, umacnia markę oraz wzbudza zainteresowanie ofertą Klientów. Reklama na naszym ekranie to gwarancja sukcesu, przy niskim koszcie dotarcia do potencjalnego klienta.

Nasze ekrany znajdują się w starannie dobranych lokalizacjach, dzięki czemu reklama Twojej firmy jest doskonale wyeksponowana, a Ty nie musisz się martwić czy ktoś ją zauważy.

Posiadamy kilkaset wyświetlaczy reklamowych znajdujących się na stacjach paliw oraz w hotelach, restauracjach i marketach na terenie całej Polski.
Elektroniczne ekrany wewnętrzne z powodzeniem funkcjonują, jako efektywne medium, od bliska 10 lat na całym świecie. USA, UK, Japonia, Niemcy czy Austria to przykłady na to, że tego typu nośniki są doskonałym sposobem zaprezentowania Państwa firmy lub też usługi.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem współpracy w sprawie reklam wizualnych oferowanych przez firmę Kastor Polska prosimy o kontakt telefoniczny lub email z naszą firmą.