O nas

O Nas

kastor Polska

Firma Kastor powstała w 1996 roku działając na rynku lokalnym w branży elektronicznej. Bazując na wieloletnim doświadczeniu wspólników w sektorze elektronicznym oraz transportowym i rosnącemu zapotrzebowaniu na sprzęt użyteczności publicznej w 2010 roku firma Kastor przekształciła się na spółkę Kastor Polska, tym samym zmieniając zakres działania z lokalnego na teren całego kraju. Sukcesywnie rozwijamy sieć naszych punktów.

 

Jako pierwsi stworzyliśmy w Polsce sieć ponad tysiąca ogólnodostępnych alkomatów stacjonarnych znajdujących się w stacjach paliw, przedsiębiorstwach, zakładach pracy, hotelach oraz restauracjach.

Nasza firma uczestniczy w rozmaitych kampaniach wspierających życie w trzeźwości oraz bezpieczeństwo na polskich drogach m.in. „Piłeś? Nie jedź !”. 

Kastor Polska

Dlaczego my?

Wynajmij z nami alkomat najwyższej jakości, bo każda decyzja to krok w stronę odpowiedzialnego biznesu i bezpiecznych wydarzeń

- 01
Doświadczenie i Profesjonalizm

Nasza firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży wynajmu alkomatów stacjonarnych. Dzięki naszemu profesjonalizmowi i ekspertyzie jesteśmy w stanie zapewnić klientom usługi najwyższej jakości.

- 02
Nowoczesny Sprzęt i Technologia

Dysponujemy najnowszymi modelami alkomatów stacjonarnych, które są precyzyjne, niezawodne i spełniają najwyższe standardy. 

- 03
Elastyczne Warunki Wynajmu

Zależy nam na zaspokojeniu indywidualnych potrzeb naszych klientów. Oferujemy elastyczne warunki wynajmu, dostosowane do różnych sytuacji i wymagań. 

- 04
Szybka Obsługa i Dostawa

Stawiamy  na szybką i efektywną obsługę klienta. Gwarantujemy sprawną dostawę alkomatów stacjonarnych na wskazane miejsce w krótkim czasie. 

- 05
Konkurencyjne Ceny

Dążymy do zapewnienia klientom atrakcyjnych warunków finansowych, aby korzystanie z naszych usług było dostępne dla różnych przedsiębiorstw, instytucji czy organizacji.